O NAS

Silvercam Films to młoda prężnie rozwijająca się firma, świadcząca różnorodne usługi z obszaru sztuki filmowej. Naszą działalność charakteryzuje profesjonalizm oraz kreatywne i świeże podejście do prac koncepcyjnych i produkcyjnych. Każdy projekt traktujemy z pełnym zaangażowaniem, dając naszym klientom dokładnie to, czego oczekują.

Nasz zespół tworzą młodzi lecz doświadczeni ludzie, którzy chętnie stawiają czoła każdemu wyzwaniu starając się udowodnić, że nie ma rzeczy niemożliwych. Wierzymy, że to właśnie zapał do pracy połączony z sumiennością stanowi gwarancję zadowolenia nawet najbardziej wymagającego klienta. Zajmujemy się produkcją filmów reklamowych, fabularnych oraz dokumentalnych.

Dysponujemy własnym sprzętem wysokiej jakości, w który ciągle inwestujemy i staramy się poszerzać dostępną ofertę. Pozostajemy również we współpracy z zaprzyjaźnionymi firmami z branży filmowej. Jesteśmy elastyczni i każdego dnia gotowi na nowe wyzwania. Mamy nadzieję, że to właśnie Państwo będą mogli w najbliższym czasie dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów.

mateusz-strona_edited.jpg

Mateusz Mirocha
 

Założyciel Silvercam Films, Autor Zdjęć oraz Producent Filmowy. Nie przestaje eksperymentować z obrazem, a każdy projekt traktuje jak nowe wyzwanie, do którego podchodzi z mnóstwem energii i z głową pełną świeżych pomysłów.

KLIENCI

Zostań jednym z nich!

Zrzut ekranu 2018-11-6 o 00.43.49.png
 

Napisz lub zadzwoń

ADRES: WIENIAWSKIEGO 58, KRAKÓW

MATEUSZ -  TEL: 501-552-150  |  KONTAKT@SILVERCAM.PL
ŁUKASZ   - 
TEL: 790-201-908   |     LUKASZ@SILVERCAM.PL

Wypożyczalnia sprzętu filmowego Kraków, rental sprzętu filmowego, wypożyczalnia kamer Blackmagic, wypożyczalnia Blackmagic URSA Mini Pro, wypożyczalnia obiektywów filmowych, wypożyczalnia obiektywów Zeiss, wypożyczalnia obiektywów Milvus,  wypożyczalnia bezprzewodowy follow focus DJI, wypożyczalnia krótkofalówek

Dziękujemy! Wiadomość wysłana.